За сите љубители на сукуленти, најголем избор во целата држава.

Посетете не или нарачајте за да ви испратиме по карго.

Контактирајте не на профилот Garden Flowers by Leni and Deni 

 

ПретходнаПодгответе супстрат за било кое растение
СледнаПрекрасни сукуленти само за вас
Силвана Стефановски
Дипломиран биохемиски инженер и сопственик на првата инстаграм страница која нуди едукација во областа на одгледување растенија @silvsplants. Главен и одговорен уредник на www.botanico.mk